Súťaž

      Ako súťaž prebieha?

V prvom rade sa musíte stať majiteľom knihy Miss lúčny kvietok, plagátu Čarovná lúka vo veľkosti 980 x 594 mm a balíčka s nálepkami postavičiek z knihy vo veľkosti 30 x 30 mm. Toto všetko dostanete buď v škole, alebo prostredníctvom obcí a centier voľného času.

V druhom rade je potrebné, aby ste si knihu prečítali.

Ako ďalší krok nasleduje nalepenie nálepiek na plagát Čarovná lúka. Zistili ste, že Vám nejaké nálepky chýbajú? Tie dostanete od našich reklamných partnerov uvedených v marketingovej brožúre. Podľa pokynov, ktoré v nej budú uvedené, ich buď navštívite, alebo oslovíte e-mailom a telefonicky, aby ste získali zvyšné nálepky na plagát.

Posledným krokom je odfotiť plagát Čarovná lúka aj so všetkými nalepenými nálepkami a fotografiu poslať na našu e-mailovú adresu sutaz@agenturaluka.com. Taktiež je potrebné, aby ste správne odpovedali na 5 súťažných otázok z knihy.

Plagát si môžete pripevniť na nástenku, alebo umiestniť na stenu. Je len na Vás, čo s ním urobíte.

                  O čo súťažíte?

Zo všetkých správnych odpovedí a zaslaných plagátov vyžrebujeme troch, ktorým uhradíme vybavenie do detskej izby (hračky, nábytok, počítač...):

                                                                         3.      za 300 eur

                                                                         2.      za 500 eur

                                                                         1.      za 1 000 eur

Prvých 50 súťažiacich dostane od nás ďalší darček.

Čo poviete na to množstvo darov, ktoré máme pre Vás pripravené - knihu, plagát s nálepkami, darčeky a vybavenie do detskej izby?

Trošku ste sa zabavili a zasúťažili, ale hlavne ste čítali a niečo ste sa naučili. Dúfame, že si to dobre zapamätáte a budete sa podľa toho riadiť.