O nás

Bolo by krásne, keby sa príroda vrátila do stavu, v akom bola pred niekoľkými rokmi, keď voda v riekach bola čistá a žilo v nej množstvo rýb, rakov a ďalších vodných živočíchov, v lesoch rástli rôzne druhy stromov a boli domovom mnohých, dnes už často ohrozených druhov zvierat a na lúkach kvitli kvety tých najrozmanitejších tvarov a farieb. Žiaľ, vrátiť sa o niekoľko rokov späť, nie je v silách nikoho, ale vrátiť prírodu do iného stavu, lepšieho, snáď ešte ide.

Je v záujme nás všetkých, aby sme mohli žiť aspoň v takých podmienkach ako doteraz, ak nie lepších. Klimatické zmeny vplývajú nepriaznivo nielen na ľudí, ale aj na flóru a faunu a spôsobujú ekologické škody. S okolitou prírodou sme veľmi prepojení, no napriek tomu ju ničíme.

Rozhodli sme sa aspoň malou mierou pomôcť ochrane životného prostredia, a to osvetou. Osvetou u detí, ktoré vnímaním tohto problému od útleho detstva môžu takýto stav spomaliť a možno aj zmeniť. Stanovili sme si cieľ. Odtrhnúť čiastočne deti v 21. storočí od mobilov a tabletov a vrátiť im do rúk na malú chvíľu knihu, ktorá ich naučí niečo o prírode, o jej krásach, ale aj potrebách. A čo deti osloví najviac? Predsa rozprávka. Plná kúziel a zázrakov, ale aj milých príbehov a skutočných informácií. Touto knihou je prvá časť zo série Príbehy z Čarovnej lúky, "Miss lúčny kvietok". 

• Vyšiel o nás aj milý článok, ktorý si môžete prečítať tu

https://ekozurnal.sk/1619015341/ekologia-hrou-ako-vybudovat-zdravy-vztah-medzi-dietatom-a-prirodou/

 

      Predstavujeme Vám náš zelený projekt "LÚKY"

                 Každá spoločnosť si je vedomá toho, že bez kvalitnej propagácie a marketingu to v dnešnej dobe,

                 vzhľadom na množstvo konkurencie, bude mať veľmi ťažké.


Zároveň prostredie, v ktorom žijeme, pracujeme a vytvárame hodnoty pre ďalšie generácie, je konaním ľudí v takom stave, kedy potrebuje pomoc.


My prinášame riešenie!

Spojili sme marketing a ochranu prírody do spoločného projektu.

Ako sa nám to podarilo a čo to prinesie všetkým zúčastneným stranám sa dozviete v LÚKA MARKETINGU.Pre deti sme, ako súčasť zeleného projektu, pripravili súťaž, v ktorej spolu s rodičmi môžu vyhrať vecné ceny, alebo aj napr. vybavenie do detskej izby.